Доставка та оплата

ДОСТАВКА

Будь ласка зауважте, що всі ціни продукції каталогу вказані без доставки.

 Мінімальна сума замовлення в нашому магазині – 200 гривень.

Пропонуємо для Вашої зручності наступні варіанти доставки:

  • Кур’єр у Києві
  • Кур’єр по Україні
  • Відправлення замовлення УкрПоштою
  • Доставка компаніями Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм

 

 Кур’єр доставляє у Києві:

Доставка Кур’єром по місту можлива в робочі дні понеділок-п’ятниця з 10:00 до 16:00 (за попередньою домовленостю з Вами). Будь ласка, обов’язково вказуйте дійсну адресу, де Ви (або Ваша довірена особа) точно зможете отримати замовленний товар.

Вартість доставки кур’єром у Києві:

Замовлення до 500 грн – доставка 40 грн.

Замовлення більше 500 грн – доставка безплатна.*

*Доставка замовлення виробів кераміки завжди є платною незалежно від суми замовлення.

Просимо Вас бути за вказаною адресою доставки точно в час, вказаний в замовленні.

 

 Кур’єр доставляє по Україні:

Доставка Кур’єром по Україні забезпечується кур’єрами компанії Нова Пошта на адресу замовника. Список міст , де можлива доставка Нової Пошти просимо перевірити тут  .

Доставляються тільки попередньо проплачені замовлення.

Будь ласка, обов’язково вказуйте дійсну адресу, де Ви (або Ваша довірена особа) точно зможете отримати замовлений товар.

Вартість доставки кур’єром по Україні:

Від 36 грн. (в залежності від ваги, об’єму та зони тарифікації) – оплата кур’єру в руки при отриманні замовленого товару.

 

Відправлення замовлення УкрПоштою:

У разі вибору доставки УкрПоштою Ваше замовлення буде відправлено в категорії «Цінна посилка» - Ви отримаєте повідомлення на електронну адресу, де будуть вказані деталі відправлення.

Після того, як товар прибуде у Ваше поштове відділення, Ви маєте отримати повідомлення від УкрПошти у Вашу поштову скриньку - згідно з процедурою УкрПошти.

У випадку оплати по отриманні товару Ви оплатите замовлення в момент отримання у Відділенні УкрПошти (загальна сума замовлення, додати вартість доставки, додати вартість грошового переказу). Попередньо розрахувати доставку Ви можете посилаючись сюди .

Всі додаткові платежі на розсуд УкрПошти.

Якщо Ви оформите передплату за замовлення з доставкою, Ваше замовлення буде відправлено цінною бандероллю після отримання коштів на нашому рахунку.

Просимо обов’язково вказувати в заявці індекс Вашого поштового відділення, інакше термін доставки може значно збільшитися!

 

Доставка на склади-відділення компаній Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм:

Доставка вищевказаними компаніями замовленого товару можлива на умовах передоплати або оплати на момент доставки (Нова Пошта).

Якщо Ви оформите передплату за замовлення з доставкою, Ваше замовлення буде відправлено після отримання коштів на нашому рахунку.

Після відправлення замовлення службою ми повідомимо Вам номер вантажної декларації та деталі на Вашу електронну адресу.

Увага! На момент отримання товару за замовленням Ви зобов’язані перед’явити паспорт та вказати номер декларації! Без документів замовлення не буде виданим.

 

ОПЛАТА

Оплата за товар приймається в українських гривнях. 

Мінімальна сума замовлення – 200 грн.

Ви можете здійснити оплату в наступні способи:

  • Готівка кур’єру при отриманні замовлення (тільки Київ)
  • Зачислення на карту ПриватБанку - Банківський переказ

Готівка кур’єру в Києві:

Оплата готівкою  кур’єру в Києві відбувається безпосередньо в руки на момент отримання Вашого замовлення за вказаною адресою і включає вартість доставки. Просимо обов’язково вказувати в заявці повну адресу доставки та контактний телефон!

Оплата при отриманні товару на відділеннях:

Доставка оплачується Вами за будь-яких умов незалежно від суми замовлення. Ви оплачуєте замовлення безпосередньо на момент його отримання на відділенні УкрПошти або Нової Пошти у Вашому місті згідно процедур цих компаній.

Просимо перевірити список міст з відділеннями Нової Пошти за посиланням . Якщо у Вашому місті декілька відділень компанії, просимо вказати необхідне у примітках до замовлення.

Якщо Ви вибрали варіант оплати при отриманні товару, загальна сума оплати буде складатися з:

  1. Вартість замовлення
  2. Послуги УкрПошти (Нової Пошти)
  3. Послуги за грошовий переказ

 

Банківський переказ:

Оплата на наш розрахунковий рахунок. Реквізити для даного способу оплати будуть вислані на Вашу електронну адресу після оформлення замовлення та формування замовлення. Товар буде зарезервовано за Вами на три робочих дні. Відправлення замовлення після зарахування коштів на наш рахунок.

 

Зачислення коштів на карту ПриватБанку:

Оплату можна здійснити внеском коштів на банківський рахунок через систему Приват24, платіжний термінал ПриватБанку, або касу Банку. Реквізити для даного способу оплати будуть вислані на Вашу електронну адресу після оформлення замовлення та формування замовлення. Відправлення замовлення після зарахування коштів на наш рахунок.

* Просимо Вас узгоджувати по телефону наявніть товару: більшість речей індивідуальні, рукотворні, створені руками майстрів. Якщо товару нема в наявності, ми в найкоротший термін задоволимо Ваші потреби.